O nas

Podstawą naszego działania jest nieustanny rozwój i dążenie do podnoszenia jakości pracy. Dlatego nasz zespół bierze udział w szeregu szkoleń w formie ćwiczeń i warsztatów, które pozwalają wcielać w życie nabytą wiedzę.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w telemarketingu. Nasza kadra w zdecydowanej większości została wyłoniona w drodze awansów wewnętrznych. Cechuje nas wysoka motywacja i pozytywne podejście do pracy. Wierzymy, że podstawą sukcesu jest połączenie zaangażowania i systematycznej pracy z optymizmem i zapałem.

SZKOLENIOWCY

Dział szkoleń tworzą osoby o wieloletnim doświadczeniu w branży call center. To oni przekażą Ci niezbędną wiedzę: nauczą technik negocjacji, nawiązywania relacji z klientem, sztuki podejmowania decyzji oraz kreatywności i asertywności. Wiedza zdobyta na szkoleniu przyda Ci się nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym!

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI

Dział, który jest odpowiedzialny za przestrzeganie standardów pracy w firmie. Swoje wieloletnie doświadczenie pracy w call center przekładają na pomoc dla telemarketerów.

TRENERZY TELEMARKETINGU

Ambicja, kreatywność, nieustępliwość w działaniu... te słowa charakteryzują dział trenerów telemarketingu w Tele-Promo. Ten 5 osobowy zespół odpowiada za codzienną pracę lokalizacji. To liderzy z charyzmą oraz prawdziwą pasją, którzy zarządzają, a nie rządzą! Oni są tu dla Ciebie!

TRENERZY - POTWIERDZENIA I VIP

Trenerki z działu potwierdzeń i vip wykazują się perfekcją wykonując swoje obowiązki. Ambicja, konsekwencja i kreatywność to ich główne cechy. To liderki z charyzmą oraz prawdziwą pasją, które zarządzają, a nie rządzą!

KOORDYNATORZY

Wieloletnie doświadczenie pomaga im zapewnić komfort pracy na całej sali. Zmotywowani, zaangażowani i uśmiechnięci.

KONSULTANCI

Filar całej firmy. To oni tworzą wizerunek i atmosferę, która jest naprawdę wyjątkowa. To dzięki nim każdego dnia wszyscy przychodzimy z uśmiechem i energią do pracy! Ponad 400 pracowników każdego dnia wykonuje 100000 rozmów z naszymi klientami. Przyjdź do nas i zacznij swoją ścieżkę rozwoju ? wybierz idealne stanowisko dla Ciebie.

KONTAKT Z NAMI

DANE KONTAKTOWE

Adres:

ul. Czarnowska 14, 25-504 Kielce
ul. Krakowskie Przedmieście 40, 20-002 Lublin
ul. Zachodnia 2/A3, 15-345 Białystok
ul. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów
Aleja Wolności 1, 42-202 Częstochowa
Telefon:

504-902-749 - Białystok
504-902-402 - Lublin
786-840-056 - Kielce
518-314-332 - Rzeszów
510-859-817 - Częstochowa

Jeżeli masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!!!

Formularz Kontaktowy