O nas

Podstawą naszego działania jest nieustanny rozwój i dążenie do podnoszenia jakości pracy. Dlatego nasz zespół bierze udział w szeregu szkoleń w formie ćwiczeń i warsztatów, które pozwalają wcielać w życie nabytą wiedzę.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w telemarketingu. Nasza kadra w zdecydowanej większości została wyłoniona w drodze awansów wewnętrznych. Cechuje nas wysoka motywacja i pozytywne podejście do pracy. Wierzymy, że podstawą sukcesu jest połączenie zaangażowania i systematycznej pracy z optymizmem i zapałem.


LIDER TRENERÓW

Milena - Jak większość osób pracę w naszej firmie rozpoczęłam od stanowiska Konsultanta, co nie trwało jednak długo - ?niecały miesiąc?. Nasza lokalizacja była w fazie rozbudowy, zorganizowano konkurs na Trenera i tak oto sprawowałam to stanowisko przez równiutkie 2 lata :) Po tym czasie dostałam propozycję przejścia do Działu Kontroli Jakości gdzie objęłam stanowisko Lidera. W związku ze zmianami strukturalnymi w naszej lokalizacji od czerwca bieżącego roku sprawuję stanowisko Lidera Trenerów.

Dział Kontrolingu/Szkoleń

LIDER DZIAŁU KONTROLINGU

Arek - pracę w firmie Telepromo rozpocząłem od stanowiska Konsultanta Telefonicznego pod koniec 2013r. Dzięki zaangażowaniu w pracę zespołu, dobrym wynikom oraz pomocy przy wdrażaniu nowych pracowników początkiem 2014r. otrzymałem awans na stanowisko Trenera Telemarketingu. Po zdobytym doświadczeniu na wyżej wymienionym stanowisku rozpocząłem pracę w nowo otwartym dziale szkoleń, gdzie w późniejszym czasie awansowałem na Lidera, i jest to dział, który zajmuje się przygotowaniem nowych pracowników do rozpoczęcia pracy jako Telemarketer. Rozwój firmy szedł w parze z moim ponieważ zostało mi powierzone otwarcie nowej lokalizacji w Rzeszowie - duże wyzwanie któremu sprostałem i cieszę, że dostałem taką możliwość, bo mogę się teraz cieszyć z objęcia stanowiska Lidera również w nowo otwartym Dziale Kontrolingu, który zajmuje się kontrolowaniem jakości pracy poszczególnych filii firmy Telepromo.

SZKOLENIOWIEC

Marta - Swoją przygodę w firmie Telepromo rozpoczęłam w lutym 2015 roku na stanowisku Konsultantki Telefonicznej. Z biegiem czasu dzięki swoim dobrym wynikom, pomocy przy wdrażaniu nowych pracowników czy też świetnym kontakcie z ludźmi oraz ogólnemu zaangażowaniu w marcu 2017 roku otrzymałam awans na stanowisko Szkoleniowca.

KONTROLING

Kasia - Pracownik Działu Kontrolingu - pracę w firmie Telepromo rozpoczęłam od stanowiska Konsultanta Telefonicznego, na słuchawce spędziłam 13 miesięcy. Dzięki zaangażowaniu w pracę zespołu, dobrym wynikom oraz pomocy przy wdrażaniu nowych pracowników w Styczniu 2016r. otrzymałam awans na Szkoleniowca. Po kolejnych 13 miesiącach na tym stanowisku (jak widać 13 nie zawsze przynosi pecha:)), dzięki licznym sukcesom w pracy po raz kolejny awansowałam, tym razem do działu, który zajmuje się kontrolowaniem jakości pracy poszczególnych filii firmy Telepromo.

Dział Potwierdzeń

MANAGEROWIE POTWIERDZEŃ

Łukasz - Rozpocząłem pracę na stanowisku Konsultanta w Marcu 2015 r.,widoczne zaangażowanie w pracę zespołu, świetny kontakt z ludźmi oraz wysokie wyniki zaowocowały mianowaniem mnie na sukcesora w Lipcu 2015. Dalsza chęć rozwoju sprawiła, że we wrześniu 2016 roku zostałem Trenerem Telemarketingu a w lipcu 2017 roku managerem Działu Potwierdzeń.

TRENERZY POTWIERDZEŃ

Sylwia - Pracuję w firmie od lipca 2014 roku. Pracę zaczęłam na stanowisku Konsultanta Telefonicznego i moja przygoda ?na słuchawce? trwała prawie trzy lata. Początkowo pracowałam w Dziale Umawiania, natomiast po prawie dwuletnim doświadczeniu przeszłam do Działu KiP. Moje zaangażowanie w pracę oraz dobre wyniki zaowocowały awansem do Działu Kontroli Jakości, gdzie po trzech miesiącach dostałam możliwość rozwoju jako trener w Dziale Potwierdzeń.

Nikola - Współpracę z firmą rozpoczęłam od stanowiska Konsultanta Telefonicznego w Maju 2015 roku. W między czasie firma wielokrotnie dawała mi możliwość rozwoju, z której skorzystałam w kwietniu 2017 roku obejmując stanowisko Specjalisty ds. Kontroli Jakości. Po 3 miesiącach zostałam Trenerem Telemarketingu, obowiązki na tym stanowisku pełnię do dnia dzisiejszego.

Dział KIP-VIP

Mariola - Trener działu Kropek i Przekładek. W firmie pracuję od Września 2014 roku. Swoją pracę rozpoczęłam w Dziale Umawiania. Następnie awansowałam do Działu Kropek i Przekładek gdzie z biegiem czasu dostałam możliwość pokazania swoich umiejętności na stanowisku Trenera. W Lipcu 2015 roku awansowałam na stanowisko Trenera Działu Kropek i Przekładek gdzie pracuję do dziś.

Dział Umawiania

MANAGEROWIE UMAWIANIA

Krzysztof - Przygodę z telemarketingiem zacząłem od lipca 2009r. na projekcie sprzedażowym. Przez okres 9 miesięcy pracowałem "na słuchawce". W kwietniu 2010r. dzięki wysokim wynikom, zaangażowaniu, chęci rozwoju, awansowałem na stanowisko TM. W firmie Telepromo pracuję od marca 2015 roku na stanowisku Trenera Telemarketingu. Znakomicie sprawdzam się w pracy wymagającej kontaktu z ludźmi. Charakteryzuje mnie entuzjazm oraz otwartość, posiadam silną motywację w dążeniu do wyznaczonych celów.

Mariola - w Telepromo pracuję od lipca 2015 roku. Początkowo byłam konsultantem telefonicznym, później Trenerem i obecnie obejmuję stanowisko Managera Telemarketingu. Dzięki możliwości awansu w firmie, mogę ciągle się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Lubię pracę z ludźmi, dlatego zespół, którym kieruję ciągle pnie się w górę i osiąga fajne wyniki, a co za tym idzie, możemy wspólnie, z uśmiechem zaczynać każdy dzień w pracy :)

Aleksandra - Swoją przygodę z telemarketingiem rozpoczęłam we wrześniu 2014 roku. Przez ponad dwa lata pracowałam na stanowisku Konsultanta w dziale Umawiania. W maju 2017 roku awansowałam na Trenera. Zdobyte doświadczenie oraz zaangażowanie do pracy pozwoliły mi objąć stanowisko Team Managera. Praca z ludźmi sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji, a także daje możliwość rozwoju zawodowego.

TRENERZY UMAWIANIA

Justyna - Pracę w Telepromo rozpoczęłam od stanowiska Konsultanta. Po kilku miesiącach otrzymałam awans na stanowisko Sukcesora skąd po niespełna 4 miesiącach dołączyłam do kadry.

Kasia - Pracę w firmie rozpoczęłam na stanowisku Konsultantka Telefonicznego. Po 4 miesiącach pracy awansowałam na stanowisko Trenera Telemarketingu. Jako Trener pracowałam 1,5 roku. Po rocznym urlopie wróciłam do Telepromo obejmując stanowisko Specjalisty ds Kontroli Jakości. Obecnie znów jestem Trenerem Telemarketingu.

Wojtek - Pracę w Telepromo rozpocząłem w grudniu 2015 roku na stanowisku konsultanta w dziale umawiania , bardzo dobre wyniki oraz zaangażowanie w pracę sprawiło, że w lutym 2017 roku zostałem mianowany na stanowisko sukcesora , zdobyte doświadczenie oraz chęć dalszego rozwoju i pracy z ludźmi zaowocowały awansem na Trenera Telemarketingu. Możliwość pracy na tym stanowisku sprawa mi wiele satysfakcji.

Bartosz - W Telepromo pracuje od niedawna, ponieważ mało kto do firmy dostaje się z zewnątrz jak ja, raczej jest to wewnętrzny awans. Pochwalić się mogę natomiast doświadczeniem na podobnym stanowisku w innych firmach, gdzie zarządzałem własnym zespołem sprzedażowym. Do Telepromo trafiłem w zasadzie przez przypadek, zainteresowało mnie ciekawe ogłoszenie, ale czuję, że zostanę tutaj na dłużej za sprawą świetnych ludzi i dobrej atmosfery.

Koordynatorzy

Sławomir - Moje pierwsze kroki w firmie stawiałem na słuchawce, z upływem czasu i z nastawieniem na dalszy mój rozwój próbowałem swoich sił na różnych projektach. Dział Potwierdzeń, Dział Kontroli Jakości czy Dział zakładania ?paczek?, w międzyczasie angażowałem się w czynności, w których potrzebny był zapał, sumienność i dodatkowe ręce do pomocy. Po mojej ponad rocznej owocnej pracy postanowiłem zmienić branżę i rzuciłem rękawice innym wyzwaniom, po upływie półtora roku pojawiła się możliwość wystartowania na AC na Koordynatora, z której skorzystałem, pozytywne rozpatrzenie mojej osoby pozwala mi szlifować umiejętności i nabywać nowe. Pracuje od 2016 Lipca jako Koordynator oddziału Kielce.

Mateusz - W Telepromo jako koordynator pracuję od lutego 2017 roku. W firmie bardzo cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju oraz nowe wyzwania.

Jakub - W firmie TelePromo pracuję od stycznia 2016 roku. Na początku jak każdy zaczynałem jako Konsultant lecz z biegiem czasu i z dobrymi wynikami zająłem stanowisko na Dziale Wysyłki. Po miesiącu dostałem szansę by iść jeszcze dalej i od czerwca 2017 roku jestem Koordynatorem Telemarketingu.

Adrian - Jako Telemarketer zacząłem pracę w Październiku 2013 r. i na tym stanowisku pracowałem 20 miesięcy. Od Lipca 2015 r. objąłem stanowisko Koordynatora.

LIDER KOORDYNATORÓW

Dariusz - Lider - W firmie pracuje od 2013 roku na stanowisku Koordynatora Telemarketingu. W pracy w firmie najbardziej cenię sobie możliwość rozwoju oraz współpracę z zagranicznymi oddziałami.

Dział Kontroli i Jakości

Katarzyna - Pracę w firmie rozpoczęłam w październiku 2014 jako konsultantka Działu Umawiania. Ten czas tak szybko leci, że 'na słuchawce' spędziłam prawie 3 lata :) Pracę jako telemarketer łączyłam ze studiami oraz inną pracą. Kiedy pod koniec maja w 2017 roku ogłoszono nabór do Działu Kontroli Jakości postanowiłam zgłosić swoją kandydaturę... i udało się! Oficjalnie od 1 czerwca dołączyłam do grona kadry.

Dominika - Swoją przygodę z Telepromo rozpoczęłam w lutym 2015 roku na stanowisku Konsultanta w Dziale Umawiania. Dzięki zaangażowaniu w pracę, dobrym wynikom oraz pomocy przy wdrażaniu nowych pracowników w kwietniu 2017 roku otrzymałam awans na stanowisko Trenera Telemarketingu. W związku z rozwojem firmy oraz zmianami jakie w niej zaszły, od lipca 2017 roku jestem pracownikiem Działu Kontroli Jakości.

Dział Statystyk i Analiz

Justyna - Pracę w Telepromo rozpoczęłam w 2014r. jako Konsultant. Po roku łączenia pracy i studiów dziennych otrzymałam propozycję awansu na stanowisko Statystyka, które pełnię do dzisiaj. Praca dla tak dużej firmy daje dużą satysfakcję i każdego dnia stawia przede mną nowe wyzwania.

Małgorzata - Swoją przygodę z Telepromo rozpoczęłam w roku 2014, na stanowisku Konsultanta. Po kilku miesiącach spędzonych ?na słuchawce?, otrzymałam awans na stanowisko pracownika biurowego Działu Wysyłki. Moja praca i zaangażowanie zaprocentowały, od roku pełnię stanowisko Statystyka. Współpraca z polskimi i zagranicznymi oddziałami firmy sprawia, że moja praca nigdy nie jest nudna.

Dział Wysyłki

Robert - Koordynator Działu Wysyłki. Pracę w firmie rozpocząłem 4 lata temu na stanowisku konsultanta telefonicznego. Po 4 miesiącach awansowałem na pracownika Obsługi Bazy Danych. Od Października 2014 zostałem pracownikiem Działu Wysyłki, by w Lutym 2017 ponownie awansować i poprowadzić Dział Wysyłki samodzielnie.

Kierownik Biura

Nina - Jestem w Telepromo od 2014r. Zaczęłam od pracy jako konsultant, następnie dostałam się do działu potwierdzeń, a od ponad 2 lat pracuję w biurze.

Dział Umawiania

MANAGEROWIE UMAWIANIA

Anna - Pracę w Telepromo jako Konsultant Telefoniczny rozpoczęłam w Październiku 2015,a od miesiąca Stycznia 2016 roku obejmuję stanowisko Trenera Telemarketingu. Dzięki swojej efektywnej pracy i zaangażowaniu mam możliwość współpracować z nieugiętym i nieodzownym zespołem oraz być członkiem niezrównanej kadry.

Dariusz - Pracę w Telepromo rozpocząłem w sierpniu 2016 roku zaczynając na stanowisku Konsultanta Telefonicznego. W marcu 2017 roku dzięki swojemu zaangażowaniu oraz umiejętności organizacji pracy zostałem sukcesorem Justyny Papież. Po upływie 3 miesięcy objąłem stanowisko Trenera Telemarketingu. Prowadzę zgrany zespół, który każdego miesiąca osiąga zadowalające wyniki. Od sierpnia jestem Managerem. Motywuje mnie praca z ludźmi oraz możliwość pomagania innym.

TRENERZY UMAWIANIA

Paula - Z Telepromo współpracuję od 5 miesięcy. Jako Konsultantka Telefoniczna byłam zawsze zaangażowana i pomocna, co pozwoliło mi na szybkie objęcie stanowiska Sukcesora zespołu. W niedługim czasie zyskując uznanie, wspięłam się po szczeblach zawodowych i zostałam Trenerką. Mam możliwość współpracować z najlepszym zespołem pod względem Konsultantów, jak i Kadry.

Kacper - Karierę w firmie rozpocząłem od stanowiska Konsultanta w Dziale Umawiania. Dzięki doświadczeniu w branży telemarketingowej oraz zaangażowaniu otrzymałem awans do Dział Kontroli Jakości. Po miesiącu efektywnej pracy objąłem stanowisko Trenera Telemarketingu od sierpnia 2017 roku.

Dział Potwierdzeń

LIDER POTWIERDZEŃ

Elżbieta - Pracę w Telepromo zaczęłam równiutko z Nowym Rokiem 2017 :-) Do czerwca pracowałam jako Telemarketer, często górując w punktacji kanadyjskiej lokalizacji Lublin. Po tym czasie dostałam propozycję awansu do Działu Kontroli Jakości, co było dla mnie dużym wyróżnieniem, a obecnie pełnię również funkcję Trenera Działu Potwierdzeń.

DZIAŁ SZKOLEŃ

Emilia - Pracę w firmie rozpoczełam we Wrześniu 2016 roku jako Konsultant Telefoniczny. Jako Konsultant pomagałam wdrażać nowe osoby do pracy. Zdecydowałam się więc wystartować w konkursie na Szkoleniowca, który wygrałam w Marcu 2017 roku, od tamtej pory wiem że praca z ludźmi to jest to co chcę w życiu robić.

KOORDYNATORZY

Jarek - Moja przygoda w Telepromo zaczęła się wraz z początkiem Lutego 2014r. Rozpocząłem wtedy pracę jako Konsultant Telefoniczny. Po kilku miesiącach dostałem propozycję awansu na pracownika Działu Organizacji co było dla mnie wielkim wyróżnieniem. W ramach konkursu na stanowisko Koordynatora zostałem wyłoniony jako zwycięzca i pełnię tę funkcję do dzisiaj.

Łukasz - Swoją przygodę z TelePromo rozpocząłem w marcu 2017 r. wraz z przenosinami do nowej lokalizacji przy ul. Krakowskie Przedmieście 40. Przez blisko cztery miesiące pracowałem na stanowisku konsultanta w grupach kolejno Justyny Papież i Dariusza Bobla. W lipcu 2017 r. wziąłem udział w konkursie na stanowisko koordynatora wygrywając z dużą liczbą innych kandydatów co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. W obecnej pracy najbardziej motywuje mnie oryginalne i nieszablonowe podejście naszych konsultantów.

DZIAŁ IT

Mateusz - Pracuję od Kwietnia 2014 roku w branży IT. Specjalizuję się w administracji sieci komputerowej: Linux/Windows, Programowaniu: C++/PHP/Bash/, webmasteringu: HTML/CSS/PHP oraz obróbce grafiki w Adobe Photoshop. Praca w Telepromo nie tylko wpełni pozwala mi wykorzystywać swoje umiejętności, lecz głównym jej atutem jest kontakt z ludźmi oraz współpraca z dobrze wykwalifikowaną kadrą, na którą mogę zawsze liczyć.

KIEROWNIK BIURA

Agata - Pracę w Telepromo rozpoczęłam w Styczniu 2015r. Zostałam wybrana w drodze kilkuetapowej rekrutacji. Praca w Telepromo zaskakuje mnie każdego dnia. Tworzymy profesjonalny, młody i ambitny zespół zarażający pozytywną energią do pracy.

KIEROWNIK LOKALIZACJI

Ewelina - Pracę w Telepromo rozpoczełam w październiku ubiegłego roku jako Trener Telemarketerów,dzięki zaangażowaniu,wynikom i umiejętności pracy z ludźmi w lutym 2017 roku objełam stanowisko Lidera Telemarketingu. Dalsze sukcesy i wykształcenie z zakresu Psychologii zaowocowały objęciem kolejnego stanowiska i od czerwca tego roku pełnię również funkcje Menadżera Lokalizacji Białystok, jakby tego było mało pierwszego września awansowałam na stanowisko Kierownika Lokalizacji :) . Dlaczego Telepromo? Atmosfera, ludzie i dobra kasa! ;) Przyjdź, zobacz i uwierz, że wymarzona praca z możliwością awansu jest w Twoim zasięgu :)

Dział Umawiania

TRENERZY UMAWIANIA

Kamila - Pracę w naszej firmie rozpoczełam w lipcu tego roku jako Trener Telemarketerów. Wcześniej doświadczenie zdobywałam przez dwa lata w innym Białostockim Call Center jako konsultant telefoniczny oraz na studiach wyższych z Reklamy i Public Relations. Jednak w związku z brakiem możliwości awansu rozpoczełam współprace z firmą Telepromo :) Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że w tej firmie zaangażowanie i efektywna praca wysoko procentuje i stwarza możliwości rozwoju :)

Martyna - Ambitna studentka fonoaudiologii :) Karierę, bo taki obrót przybrała moja praca w Telepromo, rozpoczęłam w lutym tego roku jako konsultant telefoniczny. Ja i moje pasjonujące rozmowy z Klientami były tak dobre,że w czerwcu awansowałam na stanowisko Trenera Telemarketingu :) O modulacji i głosie wiem wszystko dzięki czemu wiem jak w odpowiedni sposób dotrzeć do uszu klienta i wyszkolić prawdziwego kamikadze słuchawki ;D

Dział Potwierdzeń

TRENERZY POTWIERDZEŃ

Tomasz - Swoja przygodę z Telepromo bo tak wtedy traktowałem tą firmę rozpocząłem w marcu tego roku. W dość szybkim tempie mogłem pochwalić się wysokimi wynikami :) Już po miesiącu wystartowałem w AC na Trenera Telemarketingu i BACH! Udało się :) Od kwietnia tego roku pelniłem funkcję Trenera działu umówień,a wraz z końcem czerwaca objołem stanowisko Trenerem działu potwierdzeń i w taki o to sposób Telepromo stało sie moja pasją, a nie tylko przelotną przygodą :) Rozwój przede wszystkim :)

Kierownik Biura

Paulina - Z Telepromo jestem praktycznie od powstania Białostockiej lokalizacji. Na początku pracowałam jako konsultant telefoniczny przez około siedem fajnych i przyjemnych, aczkolwiek pracowitych miesięcy. I co? W maju awansowałam na stanowisko pracownika biurowego :) i od tej pory dzielnie dbam by Nasza lokalizacja była dopilnowana od strony formalnej :)

Dział Kontroli i Jakości

Maciej - W Telepromo zawitałem z końcem maja jako nowy konsultant, wraz z bagażem doświadczeń telemarketerskich ;) Już po miesiącu z działu umówień zostałem awansowany na dział potwierdzeń :) Myślę: ŁAŁ! :) mój wysiłek się opłacił warto dać z siebie więcej :) Tak też zrobiłem i od początku lipca jestem pracownikiem Działu Kontroli Jakości rozmów co sprawia mi wiele satysfakcji i tworzy kolejne możliwości :)

Dział Umawiania

MANAGEROWIE UMAWIANIA

Kamila - Pracę w Telepromo rozpoczęłam w lutym 2017 r., jako konsultant telefoniczny. Przełom maja/czerwca okazał się dla mnie niezwykle owocny zawodowo, ponieważ awansowałam do Działu Potwierdzeń, a następnie w drodze konkursu otrzymałam stanowisko Trenera Telemarketingu. Od sierpnia natomiast pełnię funkcję Managera. Szansa, którą dało mi kierownictwo firmy pozwala mi stale się rozwijać i stawiać sobie coraz to wyższe poprzeczki.

TRENERZY UMAWIANIA

Aneta - w firmie Telepromo zaczęłam pracować w czerwcu tego roku po kilkuletnim doświadczeniu na innych, mniej lub bardziej wymagających projektach. Pracowałam na dziale umówień, później zostałam przeniesiona na dział potwierdzeń, Kilkuletnie doświadczenie i wiedza zdobyta podczas pracy pozwoliły mi zostać Trenerem telemarketingu. Wraz z zespołem ukierunkowanym na osiąganie celu walczymy każdego dnia.

Angelika - Moja przygoda z firmą Telepromo zaczęła się około rok temu od słuchawki,lecz w krótkim czasie awansowałam na stanowisko Specjalisty DKJ,myślę,że w głównej mierze dzięki umiejętnościom(które w tej firmie zdobyłam) i swoim wysokim ambicjom. Następnie po niespełna miesiącu awansowałam na stanowisko Trenera telemarketingu.Każdego dnia staram się aby mój zespół rósł w siłę i prężnie się rozwijał . Dlatego sobie i moim konsultantom stawiam coraz wyższe cele ,które krok po kroku realizujemy.

Mateusz - Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałem w branży HR i branży szkoleniowej. Prowadząc liczne szkolenia oraz pracując z ludźmi na różnych stanowiskach napotkałem wiele wyzwań, które rozwinęły moje umiejętności. W lipcu trafiłem na firmę Telepromo i stwierdziłem, że to idealne miejsce dla mnie na dalszy rozwój. Złożyłem swoje CV i zostałem zatrudniony na stanowisku Trenera Telemarketingu. Nie zawiodłem się. Praca na tym stanowisku wymaga ciągłego rozwoju i oferuje wiele wyzwań, co daje mi ogromną satysfakcję.

Dział Potwiedzeń

TRENERZY POTWIERDZEŃ

Sara - Pracuję w Telepromo od Lutego 2017 roku. Zostałam wybrana w drodze kilkuetapowej rekrutacji i udało mi się obiąć stanowisko Trenera Telemarketingu w dziale umawiania. Praca w Telepromo daje mi wiele satysfakcji oraz możliwości rozwoju osobistego. W połowie czerwca zostałam Trenerem działu potwierdzeń.

Koordynatorzy

Marcin - Pracę w firmie zacząłem w Maju 2017 jako Telemarketer na Dziale Umawiania.Z końcem czerwca zostałem Koordynatorem oddziału w Rzeszowie

Kierownik Biura

Natalia - Moja historia z Telepromo zaczęła się od momentu powstania rzeszowskiej lokalizacji - brałam udział w jej otwieraniu, tak więc praca tutaj ma dla mnie szczególne znaczenie. Każdy kolejny miesiąc w firmie to dla mnie nie tylko wyzwania, które są dla mnie motywacją do sięgania jeszcze wyżej, ale też rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy.

Kierownik Lokalizacji

Yulii - Pracę w Telepromo zacząłem pod koniec Lutego 2016 roku w Lubline, gdzie osiągałem bardzo wysokie wyniki .Dzięki swojej efektywnej pracy i zaangażowaniu w październiku wygrałem konkurs na stanowisko: Szkoleniowiec i po 5 miesięcach dostałem kolejny awans, zostałem pracownikiem działu kontrolingu i rozwoju. A od sierpnia 2017 roku jestem Kierownikiem Lokalizacji w Częstochowie.

Dział Umawiania

MANAGEROWIE UMAWIANIA

Martyna - Pracę w Telepromo zaczęłam od stanowiska konsultantki telefonicznej pod koniec maja 2017 roku, niedługo po rozpoczęciu pracy został ogłoszony konkurs na Trenera Telemarketingu, wzięłam udział i wygrałam go zmieniając tym samym stanowisko; od sierpnia obejmuje stanowisko Managera Umawiania Lokalizacji w Częstochowie

TRENERZY UMAWIANIA

Kamil - Pracę w firmie podjąłem pod koniec Maja obecnego roku. Zacząłem od stanowiska Konsultanta telefonicznego a moja przygoda jako Konsultant w tej firmie trwała 4 dni .Dzięki wcześniejszym pracom na wyższych stanowiskach, zdobyłem doświadczenie, które pozwoliło mi pomyślnie przejść Assessment na stanowisko Trenera. Od tamtego dnia za każdym razem cieszę się, że mam okazję rozwijać się zawodowo jak i personalnie w tak fajnym gronie.

Dawid - Pracę w firme Telepromo rozpocząłem na stanowisku Konsultanta Telefonicznego, w kwietniu 2017 roku. Dzięki szybkiemu przyswajaniu wiedzy jak i również zaangażowaniu w prężny rozwój lokalizacji w Częstochowie i oczywiście świetnym wynikom, otrzymałem awans na stanowisko Trenera Telemarketingu w połowie maja 2017 roku.

Dział Potwierdzeń

MANAGEROWIE POTWIERDZEŃ

Paulina - Zachęcona perspektywami panującymi w firmie wystartowałam w konkursie na Trenera Telemarketingu i tym samym swoją współpracę z Telepromo rozpoczęłam w połowie Maja 2017 roku. Wykorzystując kilkuletnie doświadczenie oraz pomoc współpracowników awansowałam na stanowisko Lidera Trenerów Działu Umówień. Natomiast wychodząc naprzeciw stawianym wyzwaniom od 2 tygodni pełnię stanowisko Managera Działu Potwierdzeń, gdzie z jeszcze większym zaangażowaniem i entuzjazmem wraz z Moniką i Karoliną pracujemy nad "perełkami" tworzącymi Częstochowskie Potwierdzenia.

TRENERZY POTWIERDZEŃ

Monika - Swoją przygodę z Tele-Promo zaczęłam w czerwcu 2017r. jako konsultanka. Dzięki osiąganym wynikom dostałam awans na Trenera Działu Potwierdzeń. Teraz mam przyjemność codziennie pracować ze świetnym zespołem nad osiąganiem coraz lepszych wyników.

Monika - Swoją przygodę z Tele-Promo zaczęłam w czerwcu 2017r. jako konsultanka. Dzięki osiąganym wynikom dostałam awans na Trenera Działu Potwierdzeń. Teraz mam przyjemność codziennie pracować ze świetnym zespołem nad osiąganiem coraz lepszych wyników.

Dział Kontroli i Jakości

Karolina - Pracownik Działu Kontroli Jakości. Pracę w Telepromo zaczęłam w Kwietniu 2017 roku, z upływem czasu postanowiłam spróbować swoich sił w Dziale Potwierdzeń co zaowocowało awansem, który traktuje jako duże wyróżnienie.

Kierownik Biura

Natalia - Swoją współpracę z Telepromo rozpoczęłam wraz z otwarciem naszej częstochowskiej lokalizacji, czyli od marca 2017. Z uśmiechem witam nowych pracowników. W pracy cenię miłą atmosferę i profesjonalizm.

SZKOLENIOWCY

Dział szkoleń tworzą osoby o wieloletnim doświadczeniu w branży call center. To oni przekażą Ci niezbędną wiedzę: nauczą technik negocjacji, nawiązywania relacji z klientem, sztuki podejmowania decyzji oraz kreatywności i asertywności. Wiedza zdobyta na szkoleniu przyda Ci się nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym!

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI

Dział, który jest odpowiedzialny za przestrzeganie standardów pracy w firmie. Swoje wieloletnie doświadczenie pracy w call center przekładają na pomoc dla telemarketerów.

TRENERZY TELEMARKETINGU

Ambicja, kreatywność, nieustępliwość w działaniu... te słowa charakteryzują dział trenerów telemarketingu w Tele-Promo. Ten 5 osobowy zespół odpowiada za codzienną pracę lokalizacji. To liderzy z charyzmą oraz prawdziwą pasją, którzy zarządzają, a nie rządzą! Oni są tu dla Ciebie!

TRENERZY - POTWIERDZENIA I VIP

Trenerki z działu potwierdzeń i vip wykazują się perfekcją wykonując swoje obowiązki. Ambicja, konsekwencja i kreatywność to ich główne cechy. To liderki z charyzmą oraz prawdziwą pasją, które zarządzają, a nie rządzą!

KOORDYNATORZY

Wieloletnie doświadczenie pomaga im zapewnić komfort pracy na całej sali. Zmotywowani, zaangażowani i uśmiechnięci.

KONSULTANCI

Filar całej firmy. To oni tworzą wizerunek i atmosferę, która jest naprawdę wyjątkowa. To dzięki nim każdego dnia wszyscy przychodzimy z uśmiechem i energią do pracy! Ponad 400 pracowników każdego dnia wykonuje 100000 rozmów z naszymi klientami. Przyjdź do nas i zacznij swoją ścieżkę rozwoju ? wybierz idealne stanowisko dla Ciebie.

KONTAKT Z NAMI

DANE KONTAKTOWE

Adres:

ul. Czarnowska 14, 25-504 Kielce
ul. Krakowskie Przedmieście 40, 20-002 Lublin
ul. Zachodnia 2/A3, 15-345 Białystok
ul. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów
Aleja Wolności 1, 42-202 Częstochowa
Telefon:

504-902-749 - Białystok
504-902-402 - Lublin
786-840-056 - Kielce
518-314-332 - Rzeszów
510-859-817 - Częstochowa

Jeżeli masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!!!

Formularz Kontaktowy