Kariera

 

 

Ścieżki kariery w Telepromo

 

Umawianie

Pracę w naszej firmie rozpoczyna się na stanowisku konsultanta ds. niesprzedażowych w dziale Umówień. Praca polega na zapraszaniu klientów na warsztaty, spotkania promocyjne, a nasi goście za sam udział w spotkaniu otrzymują cenne upominki. Konsultanci mają zapewnione bardzo dobre warunki pracy zarówno pod względem grafiku jak i wynagrodzenia, a pracę umila fantastyczna atmosfera w zespołach.

To dopiero początek kariery!

Z działu Umówień każdy ma możliwość awansu na inne stanowiska.

Wybierz dział dla siebie!

 

Dział Potwierdzeń

Dział w którym pracują konsultanci z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem, można w nim niezwykle rozwinąć umiejętności werbalne i nie tylko. Ich praca polega na potwierdzaniu obecności klientów na naszych spotkaniach. W zamian za skuteczność mogą liczyć na wyższe stawki oraz dodatkowe premie.

 

Dział Szkoleń

Dział zajmujący się reklamą firmy, rekrutacją pracowników oraz prowadzeniem profesjonalnych szkoleń, które mają na celu przygotować kandydata do pracy jako telemarketer. Praca w tym dziale jest niezwykle kreatywna i pozwala na ciągły rozwój swoich umiejętności.

 

Trener Telemarketingu

Trenerzy zajmują się zarządzaniem codziennej pracy swoich zespołów oraz są za nią odpowiedzialni. Liderów Telemarketingu cechuje kreatywność, ambicja i nieustępliwość w działaniu. Jest to praca, która stawia na ciągły rozwój.

 

Dział Kontroli Jakości

Dział, który jest odpowiedzialny za przestrzeganie standardów w firmie. Swoje doświadczenie i umiejętności przekładają na pomoc dla telemarketerów.

 

Koordynator Telemarketingu

Praca Koordynatora jest oparta na pracy przy stanowisku komputerowym, wymaga odpowiedzialności i dobrej znajomości Pakietu Office. Zapewnia komfort pracy w całej lokalizacji.

 

Dział Organizacji

Dział, który zajmuje się rezerwowaniem hoteli i restauracji, w których mają się odbywać nasze spotkania promocyjne. Celem jest znalezienie najkorzystniejszej oferty. Wymagana znajomość Pakietu Office oraz mapy Polski.

 

Dział Analityczny

Dział zajmujący się tworzeniem statystyk oraz raportowaniem postępów naszych pracowników. Wymagana dobra organizacja pracy oraz znajomość Pakietu Office.

 

Dział IT

Dział IT tworzą informatycy, którzy zajmują się sprzętem komputerowym, oprogramowaniem i zapewnieniem komfortu pracy wszystkim pracownikom.

 

Dział Wysyłki

Dział zajmujący się sprawdzaniem danych klientów, adresowaniem i wysyłaniem zaproszeń dla naszych gości.

 

KONTAKT Z NAMI

DANE KONTAKTOWE

Adres:

ul. Czarnowska 14, 25-504 Kielce
ul. Krakowskie Przedmieście 40, 20-002 Lublin
ul. Zachodnia 2/A3, 15-345 Białystok
ul. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów
Aleja Wolności 1, 42-202 Częstochowa
Telefon:

504-902-749 - Białystok
504-902-402 - Lublin
786-840-056 - Kielce
518-314-332 - Rzeszów
510-859-817 - Częstochowa

Jeżeli masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!!!

Formularz Kontaktowy