You are here:  / Hobby i Rozrywka / Escape room Szczecin i Escape room dla firm

Escape room Szczecin i Escape room dla firm

Escape room dla firm i escape room Szczecin

Ucieczka z pokoju – dobra zabawa gwarantowana

Nic tak nie jednoczy zespołu ludzi jak wspólna, dobra zabawa. Choć mogłoby się wydawać, że praca ma niewiele wspólnego z zabawą, to jednak miło spędzony czas pozwoli zespołowi lepiej poznać wzajemnie swoje mocne i słabe strony, co okaże się niezwykle przydatne w codziennej współpracy. Pracownicy mogą udać się na wspólną imprezę, bilard, łyżwy, czy wiele innych. Ciekawą alternatywą będzie wspólne wyjście do escape room’u. Są one dość popularne, aby sprawdzić, czy w danym mieście znajduje się takie miejsce oraz poznać jego lokalizację wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. escape room Szczecin.

Escape room – na czym polega?

Escape room można przetłumaczyć jako ucieczka z pokoju. Uczestnicy zamykanie są w pokoju, z którego muszą się wydostać. Aby tego dokonać muszą rozwiązać szereg łamigłówek logicznych. Konieczna jest tutaj współpraca i dobre zorganizowanie, gdyż bez tego może się okazać, że uczestnicy nie zdarza się wydostać z pokoju przed upływem określonego czasu.

Escape room – czy warto?

Escape room dla firm to wyłącznie korzyść. Lepiej zintegrowany i rozumiejący się zespół, który osiągnął ten cel nie w pocie czoła, ale dzięki dobrej zabawie.